O firmie

Planujesz podróż na lotnisko w Modlinie lub w najbliższym czasie masz zarezerwowany lot powrotny?
Firma MM Flyaway powstała właśnie z myślą  o kompleksowej organizacji przewozu osób z lotniska Warszawa Modlin, jak i dojazdu do niego z każdego miejsca w Warszawie i okolic. 

Lotnisko Modlin jest oddalone od stolicy o 40km, zatem podróż będzie trwała ok. 40min (w zależności od natężenia ruchu na drodze).

Oferujemy także prywatne transfery pomiędzy lotniskami oraz przejazdy międzymiastowe na terenie całej Polski. Usługi świadczymy 24 godziny na dobę.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych, rodzin z dziećmi oraz grup osób. W przypadku przewozu rodzin z dziećmi zapewniamy naszym małym klientom wygodne i bezpieczne foteliki (Maxi- Cosi), dostosowane do ich potrzeb i wieku.

Gwarantujemy bezpieczny, szybki i konkurencyjny cenowo transfer w systemie „door to door”. Wystarczy, że zarezerwujesz termin a kierowca odbierze Cię prosto spod drzwi Twojego domu, hotelu lub innego wskazanego miejsca.

Na  pasażerów lądujących  w Modlinie kierowca będzie oczekiwał z imiennym banerem w hali przylotów.

W razie zmian godzin przylotu zawsze czekamy na naszych klientów, a za czas oczekiwania nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat.

Nasi kierowcy doskonale znają topografię stolicy oraz swobodnie posługują się językiem angielskim, co z pewnością  ułatwi wzajemną komunikację.

Stawiamy na profesjonalizm i uczciwość. Naszym priorytetem jest solidna jakość usługi, zadowolenie klienta oraz bezpieczeństwo i komfort podróży z doświadczonymi  kierowcami. Podróż z nami to po prostu przyjemność!

Transfer mogą Państwo łatwo zarezerwować telefonicznie lub e-mailem. Wystarczy wypełnić i zatwierdzić formularz WYLOT/PRZYLOT znajdujący się w zakładce rezerwacja, a po jego otrzymaniu niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Z pewnością będą Państwo  zadowoleni!